Від 5000 грн - знижка 10%, від 10000 грн - знижка 20%!!!

Манок NORDIK Barrborn Basic Crow ворона

Ціна:
702 грн
490 грн
- +
Немає в наявності
Артикул: 01970
Виробник: Nordik Predator, Швеція

Манок Nordik Barrborn Basic Crow (Нордік Берроборн Бейсік Кроу) для полювання на сіру ворону. Цей манок розроблений та сконструйований Роджером Беррборном у співпраці з компанією Nordik Predator. Манок створює найреалістичніший звук, що приваблює птахів. За рахунок спеціального мундштука можна легко змінювати тональність і відтворювати широкий спектр різних звуків, що видаються воронами. Конструкція манки дозволяє швидко освоїти базові принципи поводження з ним. Nordik Barrborn Basic видає звуки, які ворони використовують як сигнал про те, що ця місцевість безпечна. Як тільки ви навчитеся робити реалістичний контактний звук, швидко освоїте різні способи варіації цього звуку. Залежно від того, наскільки сильно ви стискаєте губами мундштук, змінюється висота звуку. Для більшої зміни звуку розкривайте та закривайте долоню перед розтрубом манка.
Порада: як тільки ви впевнено користуватиметеся манком, ми радимо вам користуватися двома різними манками Barrborn Basic Crow і Barrborn Pro Crow. Змінюйте їх по черзі, створюючи "дует". Дуже корисно варіювати м'якіші звуки манка Basic з агресивним карканням манка Pro. Для максимального ефекту, манок ідеально використовувати із чучелами сірої ворони та пугача.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:
Для імітації каркання ворони візьміть мундштук в рот і стисніть його зубами позаду насічки, зробіть глибокий вдих і подуйте в манок, роблячи горловий звук, що гарчить. Так ви отримуєте базовий звук для вдалого полювання на сірих і чорних ворон, сорок, воронів, галок. Навчившись отримувати основний звук, ви можете почати експериментувати, прикушуючи мундштук з різною силою. Манок також можна тримати великим та вказівним пальцями. Тоді для зброї залишається лише одна рука. У цьому випадку звук манки регулюється силою стиснення пальців. Трохи попрактикувавшись, ви навчитеся імітувати звуки різного характеру - сердите каркання, звук ворони, що проганяє хижого птаха зі своєї території, поклик та звуки спілкування.

Відгуків про цей товар поки немає
Наложений платіж від 300 грн. Характеристики та комплектація товару можуть незначно відрізнятися від фото без додаткового повідомлення.
Акції та промокоди - у вайбер-групі, приєднуйтесь до KOZAKI інтернет-магазин
Розповісти друзям:
Рекомендовані товари

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату