Від 5000 грн - знижка 10%, від 10000 грн - знижка 20%!!!

Манок NORDIK Barrborn Pro Crow ворона

Ціна:
702 грн
- +
Немає в наявності
Артикул: 01971
Виробник: Nordik Predator, Швеція

Манок Nordik Barrborn Pro Crow (Нордік Берроборн Про Кроу) для полювання на сіру ворону. Цей манок видає дратівливі та агресивні звуки сірих ворон, які їх приваблюють. Цей манок розроблений та сконструйований Роджером Беррборном у співпраці з компанією Nordik Predator. Манок створює дуже реалістичний звук, що приваблює птахів. За рахунок спеціального мундштука можна легко змінювати тональність і відтворювати широкий спектр різних звуків, що видаються сірими воронами. Конструкція манки дозволяє швидко освоїти базові принципи поводження з ним. Nordik Barrborn Basic видає звуки, які ворони використовують як сигнал про те, що ця місцевість безпечна. Як тільки ви навчитеся робити реалістичний контактний звук, швидко освоїте різні способи варіації цього звуку. Залежно від того, наскільки сильно ви стискаєте губами або кусаєте мундштук, змінюється висота звуку. Для більшої зміни звуку розкривайте та закривайте долоню перед розтрубом манка.
Порада! Як тільки ви станете впевнено користуватися манком, ми радимо вам користуватися двома різними манками -Basic та Pro. Змінюйте їх по черзі, створюючи "дует". Дуже корисно варіювати м'якіші звуки манка Basic з агресивним карканням манка Pro. Для максимального ефекту, манок ідеально використовувати із чучелами сірої ворони та пугача.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:
Для імітації характерного каркання ворони візьміть мундштук в рот і стисніть його зубами позаду насічки, зробіть глибокий вдих і подуйте в манок, роблячи горловий звук, що гарчить. Так ви отримуєте базовий звук, завдяки якому вам представиться безліч можливостей вдалого полювання на сірих і чорних ворон, сорок, воронів, галок. Навчившись отримувати основний звук, ви можете почати експериментувати, прикушуючи мундштук з різною силою. Манок також можна тримати великим та вказівним пальцями. Тоді для зброї залишається лише одна рука. У цьому випадку звук манки регулюється силою стиснення пальців. Трохи попрактикувавшись, ви навчитеся імітувати звуки різного характеру - сердите каркання, звук ворони, що проганяє хижого птаха зі своєї території, поклик та звуки спілкування.

Відгуків про цей товар поки немає
Наложений платіж від 300 грн. Характеристики та комплектація товару можуть незначно відрізнятися від фото без додаткового повідомлення.
Акції та промокоди - у вайбер-групі, приєднуйтесь до KOZAKI інтернет-магазин
Розповісти друзям:
Рекомендовані товари

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату