Манок NORDIK Mouse миша

Ціна:
305 грн
- +
Немає в наявності
Артикул: 01981
Виробник: Nordik Predator, Швеция

Манок НОРДИК Маус імітує писк миші-полівки. Оскільки миші є основним видобуванням лисиці, імітація мишачого писку використовується для того, щоб приманити лисицю на дуже близьку відстань. Цей духовий манок можна легко використовувати на полюванні без допомоги рук. Це означає, що ваші руки свободи працювати зі зброєю в різних ситуаціях на полюванні.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:
Nordik Mouse це духовий манок з дуже виразним та реальним звуком миші полівки на яких полюють лисиці інші хижаки. М'яко вдихніть і потім просто видихніть повітря через манок. Цього достатньо для імітації писку миші, немає потреби напружуватися при роботі з манком. У разі залипання або попадання сміття в манок, просто розділіть його на дві частини і прочистіть. Форма манка дозволяє використовувати не тримаючи його в руках, руки можуть бути на зброї в готовності пострілу при появі хижака. Писк миші може бути використаний протягом усього полювання сезону, але особливо ефективний для молодих лисиць, які ще не знайомі зі звуками, що видаються кроликами та зайцями. Отже, писком миші манити молоду лисицю легше і видобутку. Звук манка може здатися не гучним, але хижаки мають відмінний слух і навіть у безвітряну погоду можуть почути манок на великих відстанях.
ВИКОРИСТАННЯ МАНКУ:
Манити писком миші потрібно не регулярно протягом 20-30 секунд, потім робіть перерву 1-2 хвилини. Весь цей процес повторюйте протягом 30-40 хвилин. Писк миші також кращий перед і після імітації крику пораненого зайця або птиці. Майте на увазі, що хижак менш обережний, коли ви маните писком миші, ніж звуком пораненого зайця. Досвідчений хижак зазвичай йде по колу на вітер у пошуку небезпеки для себе. Намагайтеся знайти місце для засідки зі зручним для вас вітром та використовуйте маскування.

Відгуків про цей товар поки немає
Характеристики та комплектація товару можуть незначно відрізнятися від фото без додаткового повідомлення.
Акции и промокоды - в вайбер-группе, присоединяйтесь к KOZAKI интернет-магазин
Розповісти друзям:
Рекомендовані товари

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату