Біоакустичні електронні манки "ВІРТУОЗ"

         Електронний манок - це надійний помічник і товариш на полюванні. Він служить для приманювання різноманітних птахів і тварин, а також допоможе Вам незабутньо провести час, присвячений полюванню.

 

         Біоакустичні електронні імітатори голосів "Віртуоз" були багаторазово випробувані мисливцями, єгерями і любителями природи в різних регіонах України і країнах СНД. Професійні мисливці постійно відзначають високу ефективність наших манків.

         Ми не один рік збирали голоси для цих приладів, відбираючи кращі для нашої фонотеки. Фонотека налічує більше 200 різних голосів, записаних у реальних природних умовах. Наша фонотека поступово збільшується, пропонуємо стежити за її поповненням.

         Кожний голос у фонотеці пройшов багаторазову перевірку на різних полюваннях за різних погодних умов, тому ми з упевненістю можемо заявити: наші записи - одні з кращих на вітчизняному і зарубіжному ринку!

          Як слід приманювати:

        Полювання на качок восени. Манок необхідно встановити посеред підсадних муляжів (опудал) і відтворювати звуки приманювання безперервно або з періодичністю 15-20 секунд. Спершу слід вибрати змішаний качиний базар або основний видовий крик качок, які найбільш поширені в тому місці, де Ви зібралися полювати.


        Підманювання селезня крякви навесні (імітація підсадної качки). На першому етапі необхідно вибрати закличний крик крякви і відтворювати його безперервно або з періодичністю в 10-15 секунд. При появі селезня слід перемкнути манок на крик "осідання". Ще один варіант відтворення - відтворювати по три заклики, потім перемикатися на "осадку" і відтворювати її одноразово. Цю комбінацію повторювати заново 5-10 секунд.

      Динамік необхідно встановити на відстані 7-15 м від засідки. Слід зазначити, що у більшості випадків для ефективного приманювання качок досить одного випромінювача сигналу, а використання надгучного манка не завжди добре і навіть не рекомендується. Ми рекомендуємо використовувати такі типи випромінювачів: ЕS-230, Lockvogel ТК-9 SpecialDuck, Lockvogel TK-9 short/long.

        Спочатку необхідно правильно і в потрібних місцях розташувати динаміки. Випромінювач звуку (динамік) слід виносити якомога ближче до підсадних муляжів (опудал). Для цього ми комплектуємо усі наші динаміки 15-ти метровими подовжувачами, і тоді закликати зграю, що летить, можна з добре замаскованого укриття, а звук виходитиме безпосередньо з підсадної зграї.


           Полювання на гусей

      Для гусячих полювань обов'язкові засідка і муляжі, установку динаміка також слід виносити якомога ближче до підсадних опудал. Вмикати потрібно голоси гусячих базарів, що відповідають Вашим муляжам, а також найбільш численному виду гусей, які пролітатимуть над Вами. Найефективніше показали себе голоси "змішаний базар" (гусака білолобого і гусака гуменника).


        Бажано підключати динаміки з круговою діаграмою (динамік Lockvogel ТК- 9 short\long з маленьким рупором). Підключення направлених динаміків може не дати бажаного ефекту, оскільки звук виходить занадто гучний і необ'ємний. Якщо Ви підключаєте один динамік, то краще використати направлений динамік ЕS - 230 або Lockvogel ТК- 9.


       Вибраний голос гусячого базару треба відтворювати постійно або вмикати відтворення при виявленні гусячої зграї на відстані 1,5-2 км. При підльоті гусей на відстань 200-300 м слід плавно зменшувати гучність до природної гучності крику птаха. Заходячи на обліт території, вожак зграї зазвичай подає голос заклику - тоді слід включити "заклик" або "осідання", потім знову перемкнути на крики "гусячого базару". Проте в деяких випадках перерва у відтворенні "базару" може насторожити зграю і зграя може відлетіти. Щоб цього не сталося, слід якнайшвидше перемикати голоси або відтворювати "заклик" з іншого електронного або духового манка. Установка 2-х динаміків (модель "Дуплет К-16") дозволяє створити об'ємний звук, який підвищує реалістичність відтворюваних на вабику гусячих базарів. Для таких полювань ми спеціально розробили електронний манок "Дуплет К-16" - він дозволяє відтворювати два різні голоси одночасно на 2 динаміки, що робить звучання об'ємнішим і достовірнішим.


           Полювання на птахів (окрім крижнів і гусей)

      При полюванні на інших водоплавних, лісових і польових птахів рекомендується використовувати електронний імітатор безперервно або з періодичністю 15-20 секунд. При полюванні на перепела і куріпку дуже ефективно виставляти прилад у запланованому місці на всю ніч до полювання.

          Полювання на звірів

    Застосування електронних манків при полюванні на поширених в Україні звірів (косуль, кабанів, лисиць, вовків, оленів) вимагає акуратного й уважного використання з правильними паузами між програваннями голосів (через відносно високий інтелект об'єктів полювання). Ці питання потребують детального розгляду і будуть додатково висвітлені на сайті.

       Для будь-якої моделі електронного манка "Віртуоз" і "Дуплет" можна замовити свій унікальний список голосів з великої фонотеки на сайті https://manok.com.ua.
         Вартість запису і перезапису індивідуального набору голосів :


         Віртуоз К-8, К-16, Дуплет К-16 - 100 грн.

         Віртуоз К-32 - 150 грн.

         Мисливці, пам'ятайте - запорука успішного полювання складається з основних складових:

  • правильно вибране місце і час
  • використання манків і муляжів
  • грамотне маскування
  • володіння зброєю
  • використання відповідних якісних боєприпасів


БАЖАЄМО ВАМ УСПІШНИХ ПОЛЮВАНЬ!

 

 

 

Поділитися:

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату