Статті

УПС Ружес - инструкція

Багатофункціональний прилад УПС-РУЖЕС призначений для підготовки та підгонки під рушницю готових патронів (вирівнювання та формування конуса патрону, допресування капсуля в готовому патроні), а також спорядження та переспорядження мисливських патронів у домашніх умовах.

Поділитися:

Станок-прес Lee Load-ALL II - інструкція із застосування

Інструкція по експлуатації станка Лі Лоад (Lee Load-ALL II) адаптований переклад. Рекомендації по використанню мірок для пороху.

Поділитися:

Осінній сезон полювання на качок. Як отримати здобич?

Существует два сезона охоты на утку: весенний и осенний. Завсегдатаи охоты отдают своё предпочтение, как правило, именно осеннему сезону. На это есть свои причины: весной для охоты выделяется гораздо меньший период, нежели осенью. Весной вводится запрет на отстрел самок, так как это может негативно сказаться на численности популяции данного вида. Осенью, в самом начале сезона, можно встретить большое количество «молодняка». Молодые особи ещё не пуганные, они не знают звук выстрела и пока что не видели охотника. В такой обстановке, конечно, намного проще добыть трофей. Ни в коем случае не стоит медлить с тем, чтобы собраться и поехать на охоту. До наступления холодов утки формируются в стаи для полёта в тёплые края. 

Поділитися:

Всього 5 предметів, які допоможуть вижити

Дейв Кентербрери - известный во всём мире эксперт по выживанию в трудных условиях, охотник с 20-ти летним опытом и автор полевого гайда по искусству выживания в дикой природе. Он выразил своё виденье пяти предметов, которые каждый обязательно должен иметь с собой для выживания в условиях дикой природы. У нас такой комплект принято называть «носимый аварийный запас»

Поділитися:

Устройство бинокля и его технические характеристики

Как выбрать бинокль? На какие параметры обратить внимание?

Эти вопросы будут раскрыты в статье.

Поділитися:

Как выбрать метод воронения оружия

Воронение представляет собой тонкий защитный слой из окиси железа. Она предупреждает появление коррозии на металлических деталях оружия. Но по истечению определенного срока защитный слой стирается. Поэтому необходима замена воронения.

Поділитися:

Як правильно доглядати за своєю зброєю?

Довговічність і надійна служба рушниці повністю залежить від його змісту і якісного догляду.

Поділитися:

Як купити опудала качок для полювання і на що звернути увагу?

Спеціально для Вас ми зібрали найважливішу інформацію стосовно муляжів. У нашій статті ми зібрали рекомендації по розставлянню опудал качок у різних водоймах і за різних погодних умов, за матеріалом, з якого виконані, та ін.

Поділитися:

Куля Іванова

Куля Іванова запатентована і вдало поєднує в собі як кращі конструктивні рішення, так і інноваційні технології. Куля добре працює при стрільбі по великих і небезпечних тваринах, таких як ведмідь, кабан, лось.

Поділитися:

Огляд куль Полева

Сьогодні однією з найпопулярніших бюджетних куль на великого звіра є куля Полева.

У цій статті ми розглянемо основні особливості кулі Полева : їх будову, характеристики і достоїнства.

Поділитися:

Пижі і прокладки - як вибрати?

На сьогодні багато мисливців вважають за краще самостійно споряджати патрони, використовуючи безліч комплектуючих. До них належать пластикові гільзи, розсипний дріб і картеч, прилади для спорядження патронів, а також ваги, що допомагають точно відміряти вагу заряду і створити ідеальний патрон для полювання. Не зайвим буде згадати, що для ідеального патрона обов'язково потрібні пижі. Для чого ж вони використовуються і які види розрізняються?

Поділитися:

Кулі - види і особливості

Відповідно до закону України полювання на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом, заборонено. Тобто патрони споряджаються кулею.

У даній статті наведена загальна класифікація куль.

Поділитися:

Дріб і картеч – особливості та властивості

Кульки зі свинцю, створені різними методами і вживані для стрільби з гладкоствольної рушниці, називаються дробом або картеччю. Відмінність снарядів полягає не лише в методі виготовлення, але й у розмірі дробу, його щільності, а також кінетичній енергії, яку картеч віддає кінцевій меті. Щоб не помилитися при виборі снарядів, необхідно проаналізувати всі їх властивості і визначитися, на яку дичину буде полювання. 

Поділитися:

Пластмасові мисливські гільзи

Гільза пластмасова вважається однією з найбільш практичних. Вона залишається не пошкодженою вологою і не тоне.

Поділитися:

Біоакустичні електронні манки "ВІРТУОЗ"

Електронний манок - це надійний помічник і товариш на полюванні. Він служить для приманювання різноманітних птахів і тварин, а також допоможе Вам незабутньо провести час, присвячений полюванню.

Поділитися:

Інструкція із застосування духового манка

Прочитавши нашу інструкцію і покроково виконавши прості вправи, описані нижче, Ви зможете легко навчитися здобувати основні звуки, необхідні для приваблення гусей за допомогою манка для полювання. Якщо у Вас є манок іншого виробника, ця інструкція також надасть Вам допомогу, оскільки базові принципи звуковидобування у більшості духових манків однакові.

Поділитися:

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату