Огляд куль Полева

Успіх полювання безпосередньо залежить не тільки від вибраної зброї і спорядження, але й від правильного виду патронів. На сьогодні багато мисливців віддають перевагу кулям Полева. Розроблена у 80-х роках, вона була названа на ім’я творця - В. В. Полева. Завдяки різним видам кулі Полева, можна підібрати оптимальний варіант для стрільби з гладкоствольних рушниць. Основною відмінністю є дальність стрільби і пробивна здатність кулі.

Будова кулі Полева

Куля Полева належить до стрілочного типу. Складається вона з уражуючого свинцевого елементу, доповненого пластиковим хвостовиком. Щоб поліпшити обтюрацію і підвищити прохідність снаряда по каналу ствола, на головну частину надівається контейнер. Після вильоту він відділяється. Існує декілька різновидів куль Полева.

Звичайна куля Полева збирається з трьох складових:

  • - Кулі, яка виготовляється із сплаву свинцю. Також виробляються варіанти з латуні і сталі. Куля Полева 2 відрізняється конічною формою. В її основі розташовується стрижень, який виконує функцію зчеплення з хвостовиком;
  • - Пиж-стабілізатор або хвостовик виготовляється з пластика. У його передній частині робиться отвір для центрального стрижня кулі. Під час пострілу свинцева частина втискається в стабілізатор, через це вона не відділяється навіть після попадання в ціль. На пижі вигравійовані похилі ребра, що надають снаряду обертання під час польоту. В останніх варіантах кулі їх 6. Хвостовику також відводиться роль обтюратора;
  • - Завершальною частиною кулі Полева 1 стає контейнер, що складається з двох половин. Він надівається на головну сторону. При спорядженні контейнер вводиться в гільзу. Його внутрішня поверхня виконана за тією самою формою, що і головна частина кулі Полева. Нижня частина потовщена і спирається на ребра пижа-стабілізатора. При вильоті із ствола контейнер ділиться на дві частини і відлітає від кулі.
  • - Найкраща точність бою серед куль для гладкоствольних рушниць;
  • - Спорядження патронів кулею Полева при дотриманні технології забезпечує прицільний постріл на 100-150 м;
  • - Висока швидкість вильоту надає кулі настильну траєкторію;

Випущена куля одразу припала до душі мисливцям. Пізніше автором було розроблено ще дві варіації - куля Полева 2 і куля Полева 3. Вони відрізнялися від попередниці меншим діаметром головної частини, а також зміненою формою хвостовика і пижем-обтюратором, що відділяється. У кулі Полева 3 характеристики більш явні - плоска головна частина з експансивною пустотою полегшує деформацію при попаданні снаряда. На сьогодні багато розробників працюють над розширенням лінійки кулі Полева. Завдяки ним вийшла куля Полева 6, а також куля Полева 12 калібру, купити яку можна в нашому магазині.

Незважаючи на безліч переваг, куля Полева має деякі недоліки. Куля Полева-3 не підходить для стрільби у високій траві і заростях - випадково зачеплена перешкода відіб'ється на траєкторії польоту. Проте у сталевих і латунних варіаціях цей недолік усунений.

Куля Полева - застосування й особливості

Широке застосування снаряд отримав в країнах пострадянського простору. Використовується куля Полева для полювання на велику дичину. Так для полювання на кабана, ведмедя підходить куля Полева. Купити її можна за прийнятною ціною в нашому магазині. Позитивними характеристиками кулі Полева стали:

  • - Краща точність бою серед куль для гладкоствольних рушниць;
  • - Спорядження патронів кулею Полева при дотриманні технології забезпечує прицільний постріл на 100-150 м;
  • - Висока швидкість вильоту надає кулі настильну траєкторію.

Кулі Полева визнані одними з кращих для гладкоствольних рушниць експертами-зброярями.

 

Поділитися:
Рекомендовані товари

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату