- RU
- UA
Мастила збройові ГЛУХАР
Мастило РЖ універсальне, мастило для автомата
Мастило ГЛУХАР нейтральне
Мастило АСФОЛ нейтральне
Мастило Супер Захист нейтральне
Мастило ГЛУХАР для пневматичної зброї
Мастило лужне ГЛУХАР 100 мл
Набір масел Глухар ГЛАДКОСТВОЛЬНА ЗБРОЯ
Набір масел Глухар УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Набір масел Глухар НАРІЗНА ЗБРОЯ
Набір масел Глухар ПНЕВМАТИЧНА ЗБРОЯ
Набір масел Глухар ТРАВМАТИЧНА ЗБРОЯ
Олія лляна 100 мл
55 грн
Засіб для зняття освінцовкі "Глухар" 100 мл
Розчин чищення стволів РЧС-ГЛУХАР
Мастило АСФОЛ для консервації
Змивка Глухар для травматичних пістолетів
65 грн
Мастило ВО нейтральне
Знежирювач 100 мл
Як підібрати олію для змащування зброї?
Правильний догляд за зброєю дає можливість значно продовжити термін її експлуатації та уникнути виходу з ладу окремих елементів. Важливим етапом догляду є чищення. Олія для чищення наноситься на зброю відразу після стрільби - розм′якшує наліт, видаляє освинцювання, залишки пороху і вологу. Після чищення зброю необхідно змастити. Саме змащення допомагає запобігти появі іржі.
Яку олію для змащування використовувати?
Будь-які олії для змащування, які наносяться на зброю і довгий час контактують з металевими елементами, не повинні містити кислот, лугів. Нейтральне середовище сприятливо впливає на стан механізмів. Перевірити якість олії для чищення доволі просто - достатньо намазати невелику ділянку латуні, якщо вона потемнішає чи покриється зеленню - значить, продукт неякісний і використовувати його не варто.
Одним із мастил, що найбільш зарекомендували себе, вважається олія Глухар. Вона не містить в собі окислюючих речовин, не густішає при контакті з повітрям і чудово підходить для змащення деталей, а також послаблення їх тертя.
Завдяки своїй консистенції олія Глухар використовується і для обробки витих пружин, ковзних затворів, а також замків з плоскими пружинами. При роботі з оліями Глухар необхідно ретельно очистити метал від старого мастила за допомогою лужної речовини, розчину чищення стволів РЧС або знежирювача.
Для обробки зброї не можна застосовувати рослинні і тваринні жири. Якщо полювання проводиться на територіях з підвищеною вологістю, то краще змастити поверхні зброї розчиненим у бензині воском. В цьому випадку чищення і змащення повинні здійснюватися відразу ж після завершення полювання.
Олія для консервації зброї має бути більш густою і липкою. Така речовина триматиметься на елементах навіть у теплу пору року. Якщо зробити консервацію рідкою речовиною, то з часом олія стече і відкриє для доступу вологи верхні частини зброї. У теплий час можна використовувати вазелін рушничний, який також необхідно видалити при настанні морозів.
Застосування необхідних мастильних речовин у кожному індивідуальному випадку і своєчасний догляд дозволять зберегти зброю і значно підвищити її ефективність.