Від 5000 грн - знижка 10%, від 10000 грн - знижка 20%!!!

Манок NORDIK Plain Pain на хижака (вільні руки)

Ціна:
508 грн
290 грн
- +
Немає в наявності
Артикул: 01983
Виробник: Nordik Predator, Швеція

Манок НОРДИК Плеїн Пейн імітує звуки лиха всіх тварин малих та середніх розмірів. Цей духовий манок можна легко використовувати на полюванні без допомоги рук. Це означає, що ваші руки свободи, щоб працювати зі зброєю в різних ситуаціях на полюванні. Унікальний дизайн мембрани у цьому манці видає звуки болю та агонії. Прикусуючи різні місця на звуковій дошці манка та продуваючи манок з тієї чи іншої сторони, Ви можете створювати всі діапазони звуків: тривоги, агонії та болі, необхідні для манювання хижака.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:
Мембрана ширше на одній стороні манка і вже на іншій, це означає, що ви можете видавати різні тонові звуки залежно від того, з якого боку манка ви дме. Також мембрана з боку виходу повітря з манка теж починає коливатися додаючи глибший тон до звуку агонії. Коли Ви дме з більш широкого боку манка звук виходить глибшим ніж якщо Ви дме з тонкої сторони і створюєте більш легкий тон, схожий на звук болю. Манок має три позиції з кожного боку. Якщо Ви прикушує на середині манка Ви отримуєте загальний звук агонії. З кожним кроком до краю манка Ви можете підлаштовувати тон під бажаний звук. Гучність регулюється як сильно Ви дме в манок. Рекомендовані інтервали маніння: Використовуйте обидва, довгі та короткі звуки тривалістю 15-20 секунд з інтервалом повтору через 3-4 хвилини. На більш відкритих ділянках місцевості ми рекомендуємо використовувати короткі інтервали.

Відгуків про цей товар поки немає
Наложений платіж від 300 грн. Характеристики та комплектація товару можуть незначно відрізнятися від фото без додаткового повідомлення.
Акції та промокоди - у вайбер-групі, приєднуйтесь до KOZAKI інтернет-магазин
Розповісти друзям:
Рекомендовані товари

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату