Від 5000 грн - знижка 10%, від 10000 грн - знижка 20%!!!

Манок на хижака "Заєць / Курка"

Ціна:
390 грн
290 грн
- +
Немає в наявності
Артикул: 01099
Виробник: Україна

Універсальний вдосконалений манок на хижака (вовк, лисиця, куниця, яструб і ін.). Імітує голос подібний крику пораненого зайця або стривоженій курки. Манок дозволяє імітувати абсолютно ідентичний крик пораненого зайця не керуючи тональністю і гучністю. Все налаштоване і досить тільки дути в мундштук. Манок дерев'яний (бук) розбірний. У комплекті з підвісом.
Крик пораненого зайця
Манок, що імітує крик пораненого зайця - для полювання на таких тварин як лисиця, вовк, рись, дикі собаки та інші. Перевага такого манка по відношенню до того, який імітує писк миші, полягає у великій дистанції поширення звуку. Мисливцям добре знайомі звуки, які видає заєць при його пораненні. Тональність цих звуків зазвичай залежить від типу поранення - хрипкі і грубі або м'які тонкі звуки (схожі на плач немовляти).
Для полювання з таким манком подаються короткі, і, що важливо, не надто гучні звуки. Все має бути природно. У манок видуваємо «ве-веее-вееее ве ... ве-веее». З практикою кожен мисливець знаходить для себе ті звуки (склади), які у нього найбільш виходять і дають максимальний ефект на полюванні. Звуковий орієнтир повинен бути таким, що людина почує його не далі за 150 метрів в повністю безвітряну погоду. Звір же почує цей звук набагато далі. Конструкція манка є розбірна і при бажанні створити звуки різної тональності можна зняти мундштук і управляти верхньою губою, як манком з відкритим язичком. Трапляється, що на крик зайця прибігає і сам заєць. У мисливській практиці відомі випадки, коли на цей манок приходив кабан.
Голос курки
Манок,що імітує голос курки, був розроблений на прохання мисливців в господарства яких часто заходять поживитися лисиці, куниці, яструби і інші шкідники. В результаті численних випробувань доведено надзвичайно високий ефект у відстрілі згаданих хижаків. Щоб створити звук подібний курці потрібно видувати «о-о-о-о-о-о-о-оООть» при цьому обома руками управляємо вихідним потоком повітря з рупора.

При полюванні на хижака, укриття повинно бути розташоване з урахуванням припущеного виходу тваринного і напрямку вітру. Найчастіше звір намагається підійти на ці звуки проти вітру.

2022-02-10
FoX
работает
Наложений платіж від 300 грн. Характеристики та комплектація товару можуть незначно відрізнятися від фото без додаткового повідомлення.
Акції та промокоди - у вайбер-групі, приєднуйтесь до KOZAKI інтернет-магазин
Розповісти друзям:
Рекомендовані товари
Манок Gunbroker RDC 02 Roe Deer козуля Манок Gunbroker RDC 02 Roe Deer козуля 737 грн450 грн Купити
Манок NORDIK Crying Bird на хижака Манок NORDIK Crying Bird на хижака 1014 грн590 грн Купити
Манок Lass Appeaux лисиця акрил Манок Lass Appeaux лисиця акрил 1225.50 грн645 грн Купити

Замовити зворотній звязок

Ваше ім`я
Номер телефону
+380
Ваше питання, примітка
Наш менеджер передзвонить вам з 14:00 до 17:00

Відстежити замовлення

Повідомити про оплату